סאבווי סרף

פרסומת

כל המשחקים בקטגורית סאבווי סרף

סאבווי סרף (Subway Surfers) משחק הריצה הפופולרי בעולם בו אתם חבורת ילדים ויצורים חובבי ריסוס גרפיטי על רכבות, במשחק סאבווי סרפרס תצטרכו לברוח מהמשטרה דרך תחנה מסוכנת שדרכה עוברות רכבות ברציפות במהירות גבוהה. המשחק זמין למשחק ישירות בדפדפן שלכם ללא כלך צורך בהורדה.

אחת האטרקציות העיקריות של משחק גולשי רכבת תחתית היא שניתן לשחק בו במגוון מכשירים, כולל סמארטפונים, טאבלטים, chromebooks, מחשבים שולחניים וטלוויזיה חכמה. אתה יכול אפילו לגשת למצב מסך מלא במכשיר שלך! שחק את המשחק באמצעות המקלדת, העכבר ומסך המגע שלך.

איך משחקים את משחקי סאבווי סרפרס?

אתה משחק בתור ג'ייק, שגולש ברכבת התחתית ומנסה לברוח מהמפקח הזועף ומהכלב שלו. ג'ייק צריך להתחמק ממכשולים בזמן כדי לא להאט ולהמשיך לברוח מהרודף שלו. לא רק שתצטרכו לרוץ עד הסוף, אלא שההרפתקאות שלכם ב-Subway Surfers מכוונות לאיסוף מטבעות ולהשלמת משימות כדי להמשיך ולהגדיל את הניקוד שלכם, מכיוון שהן משפיעות ישירות על מספר הנקודות שהתקבלו.

יתר על כן, ניתן להשתמש במטבעות שאספתם כדי לפתוח דמויות שונות ולשדרג את לוחות הריחוף שלכם. בין היתר תוכלו לאסוף בוסטרים שונים שהם תיקי גב מעופפים, רחפות, מגנטים ועוד ועוד. כדי להרחיב את המשחקים הללו, תשתמשו בכוחות הכוח השונים ובציוד המיוחד הפזורים בסביבה כדי לעזור לכם בדרכים שונות: לקפוץ גבוה יותר, לעלות לשמיים במהירות גבוהה, או לאסוף אוטומטית מטבעות מכל נתיב.

משחקי סאבווי סרף הפופולרים ביותר

♥ שתפו לחברים את סאבווי סרף

סופר מכונית פעלולים 7
נהג קטר
כדורגל בובות
לייצר ולזרוק
בטלן 5 מלחמת הכוכבים
ילד אדום וילדה כחולה 2
מרוץ קבוצתי
מירוץ טנקים
הטאקו של פאפא
טירוף בעלייה 9
התנגשות בשדה התעופה
הכי קשוח בעיר 3
מלך הפלאפל
שש בש ערבי אונליין
אתגרי וקס
אדם וחווה 5 חלק 2
לשבור את הכוס
רוץ מריו רוץ
רוץ ילד רוץ 4
בטלן 1
טופ ספיד 3
אתגר הדריפטים
מרוץ ארנבים
מלחמת ספינת אוויר: ארמדה
הרפתקאות קוביה רצה
מפלצת הצבעים
הרפתקאות קפצן סילון
פאפא בורגר
סאבווי סרף באלי
אגריו
טרקטורון שטח אולטימטיבי
משחק זיכרון פירות
אור אדום אור ירוק
לנקום בבוס
הסמוראי המקפץ
באבלס שוטר
סלון ספא ויופי קוקו
פקסון
משימת זומבי 6
טירוף בעלייה 8
מדיניות פרטיות
דילוג לתוכן